Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Поздравляем с Днем учителя!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Голосование
Хотели бы Вы иметь электронный дневник?
Всего 5 человек
Голосование
Как вы экономите электроэнергию?
Всего 5 человек

План воспитательных мероприятий на летние каникулы 2018 года

Дата: 16 мая 2017 в 11:23, Обновлено 14 мая в 09:57

                           ,

План работы ДУА “Хлупінскі дзіцячы сад-базавая школа”

на лета 2018 года

Чэрвень

Дата

Мерапрыемствы

Час правядзення

Месца правядзення

Адказны

Клас

01

Конкурс малюнкаў на асфальце “Пусть всегда будет солнце!»

10.00

Школьны двор

Класныя кіраўнікі

1-4 клас

Спартыўна-забаўляльная гульня “Радуга детства”

11.00

Стадыён

Ярмоленка А.І.

5 – 8 класы

Дзіцячая дыскатэка прыурочаная да Дня аховы дзяцей

13.00

Актавая зала

Саскевіч А.М.

5-8 клас

02

Працоўная практыка

9.30 – 10.30

Прышкольны ўчастак

Пашук Н.У.

8 клас

Поход « По лесным дорожках, по тропинках»

10.30

Пашук Т.Д.

1-5 клас

Эстафета карысных спраў  “Отходы в доходы”

12.00

Класныя кіраўнікі

2 – 8 клас

04

Працоўная акцыя “Кніжка захварэла”

10.00 – 11.00

Бібліятэка

Цішкоўская Н.М

6-8 класы

Працоўная практыка

11.00

Прышкольны ўчастак

Ярмоленка А.І.

7 клас

05

Святочная праграма да Дня абароны дзяцей “Нет ребят счастливей нас!»

14.00

Актавая зала

Пашук Т.Д.

1-8 класы

06

Спартыўная гульня “Піянербол”

10.30. – 11.30

Спартыўная пляцоўка

Пашук Н.У.

1 – 8 класы

Працоўная практыка

11.30 – 12.30

Прышкольны ўчастак

Саскевіч А.М.

6 клас

07

Конкурсная программа «Путешествие по сказкам»

10.00-11.00

Актавая зала

Хілько Я.В.

1-4 клас

Працоўная практыка

11.30 – 12.30

Прышкольны ўчастак

Санец В.П.

5 клас

08

Экскурсія ў прыроду. Лекавыя травы вакол нас

12.30 – 13.30

Санец В.П.

1 – 8 клас

09

Спартыўная гульня “Піянербол”

18.00 – 19.00

Спартыўная пляцоўка

Бек Я.П.

1 – 8 клас

Конкурсная программа «Солнце, воздух и вода, наши лучшие друзъя»

10.00 – 11.30

Спартыўная пляцоўка

Бек Я.П.

1-8 клас

11

Вела-паход  «Мая малая Радзіма»

10.00-11.00

Ярмоленка А.І

5-8 клас

Працоўная практыка

10.00 – 11.00

Прышкольны ўчастак

Ярмоленка А.І

7 клас

12

Вясёлыя старты

15.00 – 16.00

Спартыўная пляцоўка

Ярмоленка Т.І.

1 – 8 класы

13

Конкурсная программа «Сохрани своё здоровье сам»

10.00 – 11.00

Актавая зала

Пашук Т.Д.

1 – 6 класы

Спаборніцтвы па шашках

11.00 – 12.00

Кабінет пачатковых класаў

Пашук Т.Д.

2 – 8 класы

14

Просмотр видеоролика   «Правила поведения на летнихних каникулах»

11.30 – 12.30

Кабінет інфарматыкі

Пашук Н.У

1 – 8 класы

Працоўная практыка

10.00 – 11.30

Прышкольны ўчастак

Пашук Н.У.

8 клас

15

Конкурсная программа «Угадай мелодию»

12.00 – 14.00

Актавая зала

Саскевіч А.М.

1 – 4 класы

Працоўная практыка

11.00 – 12.00

Прышкольны ўчастак

Саскевіч А.М.

6 клас

16

Гульні на свежым паветры “Чароўны мяч”

12.00 – 14.00

Спартўная пляцоўка

Санец В.П.

1 – 8 класы

Працоўная практыка

10.00 – 11.00

Прышкольны ўчастак

Санец В.П.

5 клас

18

Інтэлектуальны марафон

11.00 – 12.00

Актавая зала

Точка Л.Б.

1 – 8 класы

Спаборніцтвы па міні-футболу

12.00 – 13.00

Стадыён

Точка Л.Б

3 – 8 класы

19

Спаборніцтвы па баскетболу

11.00 – 12.00

Школьны стадыен

Хілько Я.В.

4 – 8 класы

Литературная викторина 

«У книжек нет каникул»

12.00 – 13.00

Актавая зала

Хілько Я.В.

1 – 8 класы

20

Гульнёвая праграма “Летнія загадкі Клёпы”

12.00-14.00

Актавая зала

Голас Н.Л.

1 – 8 класы

21

Гульня “Юны пешаход”

12.00 – 14.00

Спартыўная пляцоўка

Бек Я.П.

1 – 8 класы

22

Працоўная практыка

10.00 – 11.30

Прышкольны ўчастак

Ярмоленка А.І.

7 клас

Вясёлыя старты

12.00 - 14.00

Спартыўная пляцоўка

Ярмоленка А.І.

1 – 8 класы

23

Пазнавальная гульня «Гасцеўня-вандроўка па родным краі»

12.00-13.00

Актавая зала

Ермоленко Т.І.

1-8 класы

Экскурсія на механічны двор аддзялення  «Хлупін»

11.00 -12.00

Ермоленко Т.І.

1-8 класы

25

Дыскатэка “Мы за здаровы лад жыцця”

12.00 – 14.00

Школьная пляцоўка

Пашук Т.Д.

1 – 8 класы

26

Мітынг прысвечаны пачатку Вялікай Айчыннай вайны

10.00

Помнік ў в.Перароў

Пашук Н.У.

1 – 8 класы

Сяброўскі матч па фтболу(вучні, бацькі)

17.00 – 19.00

стадыён

Пашук Н.У.»

5 – 8 класы

27

Літаратурная кампазіцыя  “Той абрус, што мама вышывала”

12.00-13.00

Актавая зала

Саскевіч А.М.

1 – 8 класы

28

Праздничная программа «День рождения-чудесный праздник

12.00 – 13.30

Актавая зала

Санец В.П.

5-8  клас

Беларускія народныя рухомыя гульні

11.00 – 12.00

Спартыўная пляцоўка

Санец В.П

1 – 8 класы

29

Паход в.Хлупін- в. Хлупінская Буда

10.00

Точка Л.Б.

5-8 клас

30

Спартыўная гульня “Два капітаны”

11.00 – 12.00

Спартыўная пляцоўка

Хілько Я.В.

1 – 8 клас

Спаборніцтва “Залатая скакалка

12.00 – 13.00

Спартыўная пляцоўка

Хілько Я.В.

1 – 8 клас

Ліпень

Дата

Мерапрыемствы

Час правядзення

Месца правядзення

Адказны

Клас

02

Пазнавальнае мерапрыемства  да Дня Незалежнасці Рэспубліуі Беларусь “Беларусь мая сінявокая”

15.00

Бек Я.П.

1 – 8 класы

04

Спартыўныя гульні “Хітрая ліса”, “Лоўля з мячом”, “Хованкі”

11.00 – 12.00

Спартыўная пляцоўка

Ярмоленка А.І.

1 – 6 класы

Спаборніцтвы па міні-футболу

12.00 – 13.00

Спартыўная пляцоўка

Ярмоленка А.І.

5 – 8 класы

05

Правядзенне эстафет “Пападзі ў мішэнь”, “Перадай другому” і іншыя

12.00 – 13.00

Спартыўная пляцоўка

Ермоленко Т.І.

1 – 8 класы

06

Развлекательная программа «На Ивана, на Купалу..»

12.00 – 13.00

Спартыўная пляцоўка

Пашук Т.Д

1 – 8 класы

Працоўная практыка

10.00-11.00

Прышкольны ўчастак

Пашук  Т.Д

5 -7 клас

07

Гульня-практыкум “Ведай правілы дарожнага руху”

12.00 – 13.00

Спартыўная пляцоўка

Пашук Н.У.

1 – 8 класы

Экскурсія на жывелагодоўчую ферму в.Хлупін

13.00 – 14.00

Пашук Н.У.

1 – 8 класы

09

Правядзенне спартландыі “Быстрее, выше, сильнее»

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Саскевіч А.М.

1 – 8 класы

Працоўная практыка

10.00 – 11.30

Прышкольны ўчастак

Саскевіч А.М.

6 клас

10

Гульнёвыя заданні-практыкаванні з мячом “Школа мяча”, “Паляўнічыя і качкі” і іншыя

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Санец В.П.

1 – 8 класы

11

Знаёмства з гісторыяй алімпіяды (история олимпийских игр значение олимпийских колец, символы олимпийских игр)

17.00 – 18.00

Спартыўная пляцоўка

Точка Л.Б.

1 – 8 класы

Сяброўская сустрэча па валейболу

18.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Точка Л.Б.

5 – 8 класы

12

Гульні “Бяздомны русак”, “Брытанскі бульдог”, “Дай руку”

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Хілько Я.В.

1 – 8 класы

13

«Стартуют все!» спортландия

17.00 – 18.00

Спартыўная пляцоўка

Голос Н.Л.

1 – 8 класы

Сяброўская сустрэча па міні-футболу

18.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Голас Н.Л

5 – 8 класы

14

Піянербол, спаборніцтвы

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Бек Я.П.

5-8 класы

Працоўная практыка

16.00 – 17.30

Прышкольны ўчастак

Бек Я.П.

6 клас

16

Вясёлыя эстафеты

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Ярмоленка А.І.

1 – 8 класы

Працоўная практыка

16.00 – 17.30

Прышкольны ўчастак

Ярмоленка А.І.

7 клас

17

Спартыўныя гульні “Вартаўнікі і русакі”, “Воўк і казляты”, міні –эстафеты.

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Ермоленко Т.І.

1 – 8 класы

18

Рухомыя гульні “Спартыўная хадзьба”, “Начны арыенцір”

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Пашук Т.Д..

1 – 8 класы

19

Спартландыя  «Неразлучные друзья-взрослые и дети»

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Пашук Н.В.

7 клас

20

Вясёлыя старты “Кенгуру”, “Змейка”, “Гонка мяча над галавой”

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Саскевіч А.М.

1 – 8 класы

21

Баскетбольныя конкурсы “Мяч пад нагамі”, “Кідок з месца” і іншыя

17.00 – 18.00

Спартыўная пляцоўка

Санец В.П.

5 – 8 класы

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Санец В.П.

5 клас

23

«Огонь-друг или враг?» интеллектуально-развлекательная программа

17.00 – 18.00

Актавая зала

Точка Л.Б.

1 – 8 класы

Гульня-падарожжа “У краіну чароўнай ўсмешкі”

18.00 – 19.00

Спартыўная пляцоўка

Точка Л.Б.

1 – 8 класы

24

Спартыўныя эстафеты “Хто першы, “Не выпусці мячык”

18.00 – 19.00

Спартыўная пляцоўка

Хілько Я.В.

1 – 8 класы

25

Віктарына “Агародніна і садавіна”

17.00 – 18.00

Спартыўная пляцоўка

Голас Н.Л.

1 – 8 класы

Сяброўская сустрэча па міні-футболу

18.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Голас Н.Л.

5 – 8 класы

26

Экскурсія ў прыроду. Знаёмства з птушкамі Беларусі

17.00 – 18.00

Спартыўная пляцоўка

Бек Я.П.

1 – 8 класы

27

Турыстычная эстафета «Родны край»

19.00

Спартыўная пляцоўка

Ярмоленка А.І.

1 – 8 класы

28

Экскурсія ў прыроду. Знаёмства з лекавымі раслінамі Беларусі

17.00 – 18.00

Пашук Т.Д.

1 – 8 класы

30

Гульня “Два капітаны”

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Пашук Н.У.

1 - 8 класы

31

Спаборніцтвы па валейболу

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Саскевіч А.М.

5-8 класы

Жнівень

Дата

Мерапрыемствы

Час правядзення

Месца правядзення

Адказны

Клас

01

Гульня “Два капітаны”

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Санец В.П

1 – 8 класы

Працоўная практыка

16.00-17.00

Прышкольны ўчастак

Санец В.П.

 5  клас

02

Спартыўныя гульні “Лоўля з мячом”, “Хто хутчэй”

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Точка Л.Б.

1 – 8 класы

03

Віктарына «Свет кветак»

17.00 – 18.00

Актавая зала

Хілько Я.В.

1 – 8 класы

Эрудыт-шоу “Хачу ўсё ведаць”

18.00 – 19.00

Спартыўная пляцоўка

Хілько Я.В.

1 – 8 класы

04

Конкурсная праграма “Лета – цудоўная пара”

17.00 – 18.00

Спартыўная пляцоўка

Голас Н.Л.

1 – 8 класы

10

Гульнёвая праграма “Ой, лянок, мой лянок”

14.00

Бек Я.П.

1 – 8 класы

11

Спаборніцтвы па футболу

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Ярмоленка А.І.

1 – 8 класы

Працоўная практыка

8.00-11.00

Прышкольны ўчастак

Ярмоленка А.І.

7 клас

13

Конкурс малюнкаў на асфальце “Палітра летніх фарбаў”

17.00 – 18.00

Спартыўная пляцоўка

Ермоленко Т.І.

1 – 8 класы

14

Гульнёвыя заданні-практыкаванні з мячом “Школа мяча”

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Пашук Т.Д

1 – 8 класы

15

Сяброўская сустрэча па валейболу

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Пашук Н.У.

5 – 8 класы

16

Гульня-эстафета “Канікулы без суму”

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Саскевіч А.М.

1 – 8 класы

17

Гульня “Два капітаны”

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Санец В.П.

1 – 6 класы

18

Экскурсія ў летні лес

17.00 – 18.30

Точка Л.Б.

1 – 8 класы

Конкурс малюнкаў на асфальце “Героі казак”

18.30

Школьны двор

Точка Л.Б.

1 – 5 класы

20

Гульні на свежым паветры

17.00

Хілько Я.В.

2 – 8 класы

21

Вясёлыя эстафеты

17.00

Спартыўная пляцоўка

Голас Н.Л.

1 – 8 класы

22

Паход па роднай весцы

17.00

Бек Я.П.

1 – 8 класы

23

Рухомыя гульні “Спартыўная хадзьба”, “Начны арыенцір”

17.00 –20.00

Спартыўная пляцоўка

Ярмоленка А.І

1 – 8 класы

24

Спаборніцтва па настольнаму тэнісу

17.00 – 20.00

Пакой АФП

Ермоленко Т.І

5 – 8 класы

25

Вясёлыя старты, “Ура, канікулы!”

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Пашук Т.Д.

1 – 8 класы

27

Баскетбольныя конкурсы “Мяч пад нагамі”, “Кідок з месца” і іншыя

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Пашук Н.У.

5 – 8 класы

28

Гульнёвая праграма “Жытнёвы каласок”

17.00

Саскевіч А.М.

1 – 8 класы

Спартыўныя гульні

18.00

Спартыўная пляцоўка

Саскевіч А.М.

1 – 8 класы

29

Відэасалон “Прававая асвета навучэнцаў”

17.00

Кабінет інфарматыкі

Точка Л.Б.

1 – 8 класы

Спартыўныя гульні

18.00

Спартыўная пляцоўка

Точка Л.Б.

1 – 8 класы

30

Спартыўная эстафеты “Хто першы”

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Хілтько Я.В.

1 – 8 класы

31

Гульня “Радужное настроение»

17.00 – 20.00

Спартыўная пляцоўка

Голас Н.Л.

1 – 8 класы

Намеснік  дырэктара па ВВР                                        Т.А.Герман

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.